Początek nowej przygody!

Początek nowej przygody!


01/07/2019

W końcu nastał ten moment! Nie mogę uwierzyć, że piszę pierwszy post na naszym blogu! Czekałyśmy na ten moment ponad rok (nie oszukuję!). To właśnie w kwietniu 2018 roku powstał pomysł na tego bloga i nie tylko. Już dawno chciałyśmy zmienić naszą stronę, sprawić by była bardziej kolorowa i dynamiczna, bo my właśnie takie jesteśmy. Projekt tej strony powstał właśnie rok temu, ale z wcieleniem jej w życie trochę miałyśmy problem :D Co chwilę pojawiały się nowe tematy i nowe projekty.

Do tej pory na naszym Instagramie prowadziłyśmy serię Comfy Mondays, gdzie co tydzień dzieliłyśmy się z Wami wnętrzarskimi ciekawostkami. Nadal możecie ją obejrzeć, bo każdy odcinek zapisałyśmy w wyróżnionych relacjach ;) Ostatnio policzyłam i nagrałyśmy 49 tematów! Jestem z nas naprawdę dumna, bo udało nam się nie opuścić żadnego poniedziałku. Nie zawsze jednak pomysły na Comfy Mondays przychodziły nam bezproblemowo, często ciężko nam było wymyślić temat, który byłby łatwy do przekazania w 15-sekundowych filmikach. Zależało nam na tym, by to co pokazujemy było dla Was atrakcyjne, a zarówno miało wartość merytoryczną.

I tak narodził się pomysł na ten BLOG. Chcemy by było to miejscem, do którego będziecie zaglądać w poszukiwaniu inspiracji i odpowiedzi na wnętrzarskie dylematy. Będziemy kontynuować to co rozpoczęłyśmy na Instagramie. Już teraz zapraszamy Was byście zostali tutaj z nami na dłużej, przygotowałyśmy dla Was mnóstwo ciekawych tematów. Obie jesteśmy bardzo podekscytowane tym nowym projektem. Czuję, że to będzie dobra zabawa i upust naszej kreatywności 😊

Niech ta przygoda się zacznie!

Zuza


Pobierz przykładowy projekt

Zapisując się do newslettera akceptujesz politykę prywatności.