Jadalnia – najważniejsze miejsce w domu – poszukiwania idealnego stołu!

Jadalnia – najważniejsze miejsce w domu – poszukiwania idealnego stołu!


08/07/2019

Jadalnia nie służy tylko do spożywania posiłków, jej głównym zadaniem jest łączenie domowników, którzy w dzisiejszych czasach coraz mniej czasu mają na zwykłe siedzenie i cieszenie się wspólnie spędzonymi chwilami. Ważne jest by zaaranżować ją tak, by swoim wyglądem i funkcjonalnością przyciągała i zachęcała do pozostania w niej dłużej.

W dzisiejszym poście skupimy się na poszukiwaniach stołu idealnego, bo czym bez niego byłaby jadalnia? :)   

 

Stoły imponujące swoim rozmiarem

Kto z nas nie marzy o pięknej jadalni z dużym stołem, który pomieści całą rodzinę, a nawet i sąsiada? Wystarczy, że postawisz na jeden z proponowanych przez nas stołów, wybierzesz efektowne lampy i wygodne tapicerowane krzesła, a Twoja jadalnia niczym nie będzie odbiegała od tych uwiecznionych w magazynach wnętrzarskich

Idealne stoły do mniejszej jadalni

Jeśli jednak (mimo starań) nie wciśniesz dużego stołu, postaw na ten rozkładany. Świetnie sprawdzi się kiedy jesz śniadania w pośpiechu albo kiedy lubisz pracować w salonie, a kiedy przyjedzie rodzinka wystarczy, że go rozsuniesz ;)

Okrągłe stoły

To świetny wybór kiedy masz jadalnię na planie kwadratu. Przy takim stole dużo łatwiej także prowadzić rozmowy. No i najważniejsze, unikniesz kłótni kto, gdzie siedzi, bo wszystkie miejsca są jednakowe 😉

Nieoczywisty wybór

Jeśli znudziły Ci się prostokątne lub okrągłe stoły i marzysz o czymś nieoczywistym, dla Ciebie też mamy kilka propozycji. To, że stół w jadalni jest najważniejszy to oczywiste, ale wybierając nietypową formę jeszcze mocniej zwrócisz na niego uwagę.


Pobierz przykładowy projekt

Zapisując się do newslettera akceptujesz politykę prywatności.