Efektowna trójwymiarowa ściana!

Już jest! Piękna trójwymiarowa ściana w sypialni w domu w Lublinie, który miałyśmy ogromną przyjemność projektować. Odkąd rozpoczęły się prace wykończeniowe nie mogłyśmy się doczekać tego momentu! W tym poście opowiemy Wam skąd pomysł na taką nietypową dekorację oraz jak krok po kroku wykonać taką ścianę ;)

Czym się inspirujemy w naszej pracy?

Często pytacie nas czym inspirujemy się w naszej pracy, skąd bierzemy pomysły do naszych aranżacji. Postanowiłyśmy zdradzić Wam sekret i podzielić się z Wami, gdzie szukamy natchnienia ;)

Po co mi architekt wnętrz?

Współpraca z architektem to coraz bardziej powszechna sprawa. Oczywiście nie jest konieczna by dobrze wykończyć mieszkanie. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach by samodzielnie zająć się tym tematem i rozważasz współpracę z architektem, ale masz pewne wątpliwości czy aby na pewno taki układ jest dla Ciebie… Zapraszamy do przeczytania tego wpisu, przygotowałyśmy go z myślą właśnie o Tobie!

Jadalnia – najważniejsze miejsce w domu – poszukiwania idealnego stołu!

Jadalnia nie służy tylko do spożywania posiłków, jej głównym zadaniem jest łączenie domowników, którzy w dzisiejszych czasach coraz mniej czasu mają na zwykłe siedzenie i cieszenie się wspólnie spędzonymi chwilami. Ważne jest by zaaranżować ją tak, by swoim wyglądem i funkcjonalnością przyciągała i zachęcała do pozostania w niej dłużej.

Początek nowej przygody!

W końcu nastał ten moment! Nie mogę uwierzyć, że piszę pierwszy post na naszym blogu! Czekałyśmy na ten moment ponad rok (nie oszukuję!). To właśnie w kwietniu 2018 roku powstał pomysł na tego bloga i nie tylko...


Cookies Strona używa ciasteczek. Aby kontynuować przeglądanie strony wymagane jest zaakceptowanie polityki cookies. Więcej na temat ciasteczek.